O nás

Tenhle blog píšeme pro radost a z lásky ke hrám, alespoň do chvíle než nám zajistí nehynoucí slávu a pohádkové bohatství.Těžko se vyrovnáme velkým webům co se týče informací o novinkách a herních peckách, ale od nás získáte osobní pohled skutečných hráčů a zákazníků. Pokud máte rádi hry a/nebo nás, sledujte tento blog, určitě se tu občas objeví něco, co vás zaujme.

Naši autoři se vám představují:


Jsem Shial a s myšlenkou založit blog o hrách jsem si pohrávala již dlouhou dobu, až jsem konečně před nedávnem dostala odvahu. Hry hraji už od svých tří-čtyř let, nejprve na čínských konzolích a sousedově Nintendu, později na počítači. Jelikož byl darovaný jako zbývající, výkonným hardwarem příliš neoplýval, ale i tak jsme byli samozřejmě  vděčni. Byla jsem závislá hlavně na okolí, co mi kdo na disketách, CD/DVD daroval a tak mě spoustu klasik minulo, což se ale snažím poctivě dohánět. Chci psát jak o novinkách, tak o různých dalších zajímavostech. (Na fotce jsou mi čtyři a jsem na návštěvě u svých příbuzných, pravděpodobně spokojeně hraji Lvího Krále).


Já jsem Jack a mám rád hry. Už od školky jsem pařil na počítačích, konzolích a automatech a přestože mi rodiče slibovali opak, pořád mě to nepřešlo. Nikdy jsem neměl nejvýkonnější počítač a tak jsem si musel vystačit se staršími hrami a zajímavostmi mimo mainstream. To mi zůstalo a tak se ze mne stal herní hipster. Proto si ode mne budete moci přečíst články o retro hrách, různých nezávislých projektech a herní hudbě.

Mně říkají Zoidy (ano, jako ten vesmírný humr) a s hrami jsem začínal na čínských konzolích, přičemž jsem neustále tahal maminku na tržnice pro nové kazety. Tato vášeň mě během základní školy rozhodně neopustila a už tehdy jsem přispíval herními recenzemi pro školní časopis a později i na menší web. Osobně mě můžete potkat na conech a virtuálně zejména na webu http://www.videacesky.cz, kde se již poměrně dlouhou dobu starám o videa s herní tématikou. Budu vás zásobovat zejména články o zajímavých událostech v herním světě z technického i hráčského hlediska a mými osobními dojmy z některých vybraných her.

Advertisements
Comments

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s