Týdenní souhrn novinek #17

Posted: 25/07/2013 by Shial in Příspěvky

Znáte sci-fi seriál zkombinovaný s prvky westernu a čínské kultury? A říká vám něco seriál s názvem Firefly? Pokud ne, okamžitě si jděte tento skvost vyhledat! Já počkám…

Vy, co tento seriál znáte (nu dobře, i vy, co vás krátký popisek alespoň trochu zaujal) budete jistě zaujeti oznámením, že Firefly se nám vrátí jako hra pro chytré telefony (Android a iOS) s názvem Firefly online. Oficiálně to oznámil Fox Digital Entertainment na Comic conu a ovšem, nebude to plnohodnotná hra, po které bychom toužili, ovšem alespoň je to něco nového, co jsme jistě už moc nečekali. Ve hře bude cílem mít vlastní loď, najímat posádku a létat virtuálním vesmírem, komunikovat s ostatními hráči a podobně. Na první trailer se můžete podívat zde. Zábava a oživení na nudné cesty do práce nebo do školy to jako určitě může být fajn, ovšem není téměř šance, že bychom se dočkali nějakého krásného humoru či hlášek, pro který je seriál jinak milován. Někdo ve FOXu si očividně všiml, že tato legenda stále mezi fanoušky žije… uvidíme, zda třeba něčím překvapí. Hra má vyjít v roce 2014.

Dnes vyšlo video více představující Battlelog pro Battlefield 4. Již dříve bylo oznámena možnost připojovat se do Battlelogu, nebo i přímo do hry prostřednictvím tabletu či telefonu. Jelikož dnes se kupuje dětem tablet místo lega a alespoň jedním takovým chytrým zařízením disponuje dneska snad každý (tedy kromě mě), je určitě dobře, že berou takovou věc v potaz. Vypadá to i vcelku pěkně, jak se můžete přesvědčit v tomto videu. Líbí se mi možnost měnit výbavu různých tříd, aniž by opravdu člověk musel být u počítače, či ze hry přímo vyjíždět. Ovšem doufám, že tato rozšířená možnost bude opravdu jen pouhým doplňkem a nikdy nebude nějakým bonusem či převahou nad těmi, kteří takovou možnost nemají. Uvidíme 29.10.2013, kdy Battlefield 4 vychází.

Microsoft potvrdil spekulace o možnosti vlastního vydávání her pro indie vývojáře. Dle Marka Whittena budou moci vývojáři použít jakýkoliv Xbox One a vytvořit hru bude tak moci prakticky každý se vším všudy. Nebylo sice zveřejněno, přes jak husté síto bude Microsoft hry propouštět, ovšem na své posvěcení by neměli vývojáři čekat příliš dlouho, nejdéle v rámci pár týdnů. Tento fakt přidal další pomyslné plus nad Xbox One, který už před nějakou chvilkou předehnal PlayStation 4 v počtu předobjednávek.

Co vyšlo: Runescape 3 (PC), Plants vs. Zombies 2: It’s About Time (iPhone, Android)

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s