Adventurní tipy – 6 ženichů a 1 navíc

Posted: 08/05/2013 by Brominka in Příspěvky
Tags: ,

Dneska se podíváme na jednu menší adventru od českých tvůrců – Illusion Softworks.
Adventur je nepřeberné množství a tak se dneska podíváme na jednu, která je trochu již staršího vydání a přece jen tak trochu odlišná. Nic pro slabé povahy!

Tato hra je plná humoru a sexu. 6 ženichů a 1 navíc (2003) je s českým dabingem.
Je to volné pokračování hry 7 dní a 7 nocí.

Hrajete za hlavního hrdinu jménem Venca Záhyb.Hra začíná pohledem do vesmíru, kde se zrovna nacházíte. Tam jste byli vyhozeni panem Smithem, který je mafiánským milionářem. Ten byl na vás tak naštvaný, až vás přímo vykopnul ž do samotného vesmíru. Měli jste mu za úkol pohlídat jeho 7 dcer a místo toho jste je zneuctili. Zpátky na Zem se dostanete po srážce s asteroidem. Poté zjistíte nemilou věc, že všechny dívky – Jasmína, Hermína, Trampolína, Karmína, Filoména, Evelína a Rosalína s vámi mají potomka. Pod pohrůžkou smrti od pana Smithe máte za úkol sehnat ženichy pro jeho 7 dcer. Nebudete to mít zrovna jednoduché. Zápletka sama o sobě dle mého názoru není úplně jedna z nejhorších.

Nacházíte se v městečku Teplý Týnec, kam se Smith s dcerami odstěhoval, aby utekli před ostudou. Nejspíš se divíte, že je to velmi podivný název pro městečko, ale po chvíli hraní zjistíte, že je to asi nejvýstižnější název, který tato obec vůbec může mít. K obyvatelům tohoto města se hodí možná více než dost. S takovou spoustou individuí jste se ještě určitě nesetkali. Třeba například hodně sexuálně založených farář, homosexuální výčepní Sladký Toník (z toho to úplně kape), bezdomovec ze kterého se vyklube drogový dealer, nechybí tady i feministky a další, které vám nechám jako překvapení. Postavy mají navíc různobarevné zbarvení kůže, která jejich charakter jenom podtrhuje. O osobité charaktery tudíž rozhodně není nouze.

Tato adventura patří rozhodně mezi ty, které si moc servítky neberou a tak bych spíše doporučila občas oběd při hraní vynechat (aneb lesík a pudlíci… jeden by ani neřekl).

Ve hře naleznete kolem 20 lokací. Hra má ručně kreslenou grafiku a pokaždé, co se vám povede sehnat jedné z dcer ženicha, se objeví krátká animační sekvence.
Během hraní narazíte na sexuální narážky, známé osobnosti (nechybí Tereza „Leo“ Pergnerová, Bohuš Matuš, dechovkář Josef Zíma nebo Britney Spears)
a spousty sprostých slov.

Poté, co jste se už o této hře dočetli není těžké uhodnout, že tato hra je doporučena až od 18 let a pro jistotu je v ní i rodičovský zámek.

Doufám, že jsem vám tímto příliš nezkazila chuť a adventurní tipy vás budou bavit i dále.

PS: Piště další tipy na jiné hry o kterých byste si rádi přečetli do komentářů.

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s