Týdenní souhrn novinek #12

Posted: 01/05/2013 by Shial in Týdenní souhrn novinek
Tags: , , , ,

Omlouvám se za vynechání článku minulý týden. Práce, která mě tolik hnala je už hotova a tak se mohu k novinkám opět vrátit. Oslavy mého návratu mohou začít!

Planetary Annihilation bude klasicky šitá real-time strategie, která měla velký úspěch na Kickstarteru (prezentační video s vizualizací můžete najít zde). Je to nástupce Total Annihilation. Stojí za tím studio Uber Entertainment a boje ve hře nebudou jen na jedné mapě, ani planetě, ale budou přímo meziplanetární. Budete moci například obsadit meteor nedaleko nepřátelské planety, zabudovat do něj pár trysek a se zlostným smíchem ho poslat na onu nešťastnou, nepřáteli osídlenou planetu. Video, které bylo zveřejněno zhruba před dvěma týdny a které ukazuje již záběry ze hry (nacházející se v pre-Alpha verzi) s komentářem přímo od tvůrců můžete vidět zde. Hru si můžete již předobjednat přímo na oficiálních stránkách studia. Hráčům je nabídnuto několik verzí, přičemž nejlevnější je možno koupit za 40 dolarů.

Nejvíce očekávaným trailerem tohoto týdne je rozhodně včerejší zbrusu nový trailer na Grand Theft Auto V. Video nám představuje trojici hlavních hrdinů, za které budeme hrát a dle vyjádření, bude možno mezi nimi libovolně přepínat. Michael, Franklin a Trevor jsou rozdílní jako den a noc… no, a druhý den. Ostatně, podívat se můžete rovnou sami. Na obrázku vpravo pak můžete vidět oficiální obálku pro titul. Jen to ohlášení verze i pro PC mi stále chybí…
Málem bych zapomněla, ještě díky GTA můžete konvertovat k církvi pod názvem Epsilon Program. Zmínka o ní se prý již objevila v GTA: San Andreas (osobně jsem si jí nikdy více nevšimla). Jedná se o velmi… “jinou” církev, kde se například dozvíme, že dinosauři jsou pouze něco, v co sami věříme, protože jsme slabí, sperma neexistuje a že stromy mluví, pouze někteří lidé je mohou slyšet. Na oficiální stránky a další skvělá přikázání se můžete podávat zde a na video, podkreslené mírně hypnotickou hudbou zde.

Call of Duty: Ghosts nám bylo nedobrovolně prozrazeno již mnohem dříve (například britským obchodním domem Tesco, které si jej vesele umístilo na stránky do nabídky) a dnes byl oficiálně představen spolu s prvním teaserem, který nám ukazuje velké množství válečníků z různorodých kultur (ninja mě pobavil opravdu nejvíce. To pyžamo..). Jinak nelze moc soudit, ale zatím to vypadá přece jen kapku jinak. Můžete se na něj podívat zde. Další informace se prý dozvíme v květnu na oficiálním představení Xboxu.

Velmi očekáváný titul Watch Dogs má vyjít 19. listopadu a tak není ke škodě trochu zase poškádlit po delší době fanoušky a ukázat jim, na co mají netrpělivě okusovat rohy svých peněženek. Nejen, že jsme dostali nový, plnohodnotný trailer, ale i představení dvou edicí pro více náročnější fanoušky. Mě osobně učarovala The Dedsec edice s figurkou, artbookem a spoustou dalších ne-digitálních věcí (která ovšem bude i příslušně cenově oceněna), druhá edice s názvem Vigilante nabízí malý a rychlý cosplay hlavního hrdiny díky originální kšiltovce a šátku. Edice budou různě rozděleny ještě pro různé prodejce a budou se lišit hlavně svým digitálním obsahem. Na uPlay například dostaneme nějaké nové ošacení a bonusy do multiplayeru. Již jsou známa i DLC do hry, což je pro mě trochu zklamáním, protože jsem osobně trochu nepřítelem trendu porcování hry ještě před jejím vydáním, které je bohužel tak trochu teď v módě. Můžeme jen doufat, že hře samotné to neublíží a já osobně se na ni velmi těším.

Co za poslední dva týdny vyšlo: Far Cry 3: Blood Dragon (Xbox 360, PS3, PC), Star Trek (Xbox 360, PS3, PC), Dead Island: Riptide (Xbox 360)

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s