Týdenní souhrn novinek #11

Posted: 19/04/2013 by Shial in Příspěvky

V první řadě bych se chtěla omluvit za zpoždění, práce v tomto měsíci právě vrcholí a času je velmi málo. I tak se však snažím řídit heslem “pozdě, ale přece!”.

Bethesda (a studia pod ní) dávají o sobě vědět v poslední době čím dál častěji. Protože léto a letošní E3 se pomalu ale jistě blíží, studia pomalu začínají ukazovat, či škádlit hráče tajuplnými ukázkami na nové projekty. Bethesda zvolila kratičkou video ukázku, kterou zveřejnila na Vine. Dnes bylo zveřejněno, že dotyčný tajemný titul je nový hororový titul The Evil Within, který bude vyvíjet studio Tango Networks. Tento survival horor bude pod vedením Shinjiho Mikami, kterého můžou fanoušci znát díky herní sérii Resident Evil a dle oficiálního vyjádření, jak strašně se budeme bát to vypadá, že se pak týden nevyspíme. Natož si dojít po tmě na záchod. Na první oficiální obrázky se můžete podívat zde a na první hraný trailer zde. Titul vyjde na PC, Xbox 360 a PlayStation 3 a jejich nástupce.

Většina z nás, která byla natolik šťastná a vlastnila svůj první počítač v době DOSových her, má na tyto skvosty (a některé neporazitelně-neovladatelné noční můry) krásné vzpomínky. Někteří si tak mohou vzpomínat na první díly taktické RPG s názvem Jagged Alliance. A v rámci dnes moderního trendu oživování starých značek se již brzy dočkáme Kickstarterové kampaně na podporu nového dílu s názvem Jagged Alliance: Flashback od dánského vývojářského studia Full Control a budou požadovat přibližně 350 tisíc dolarů. Hra má být prequelem ke všem předchozím dílům a vývojáři chtějí nést hru částečně na melancholické vlně, což pravděpodobně spousty hráčů potěší.

Velmi očekávané DLC Far Cry 3: Blood Dragon na sebe nepřestává upoutávat pozornost a tentokrát j to pomocí krátkého super filmečku, který nám dává ochutnat tu pravou atmosféru dřívějších levných osmdesátkových scifi filmů, samozřejmě s hromadou úžasných soubojů na život a na smrt (výbuchy, nezapomenout na výbuchy!). Na film se můžete podívat zde.

Fanoušky hororových her teď jistě potěší, neoznámený titul od Climax Studios, který prozradili obrázky na oficiálních stránkách studia. Zatím více informací není známo, avšak podle obrázků vypadá hra velmi atmosféricky. Všechny obrázky si můžete prohlédnout zde, pod složkou “2013 UNANNOUNCED TITLE”. Studio v minulosti úspěšně vydalo už více různých titulů, například Serious Sam, Silent Hill: Origins, Gormiti: The Lords of Nature apod.

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s