Týdenní souhrn novinek #10

Posted: 11/04/2013 by Shial in Týdenní souhrn novinek
Tags: , , , , ,

Začneme prvními informacemi o třetím pokračováním Batmana, celým názvem Batman: Arkham Origins. Příběh se bude odehrávat před oběma předchozími díly. Hlavním nepřítelem by měl být podle dostupných informací Roman Sionis alias Black Mask. Ten má s Batmanem už určitou historii a tak využije příležitosti, aby se mu pomstil a vypíše na našeho netopýřího hrdinu obrovskou odměnu, díky které po něm půjdou nejen zločinci a verbeš veškerého Gothamského podsvětí, ale i někteří muži zákona. Jako další záporná postava by se měl objevit i Deathstroke. Při vytváření příběhu se prý tvůrci inspirovali podle novějšího britského seriálu Sherlock Holmes od BBC a tak se můžeme těšit na trochu detektivního stylu (A jelikož sám seriál je vcelku kvalitní, tak mě tato skutečnost potěšila). Mapa by měla být ještě jednou tak velká, než byla v Arkham City a uvidíme tak spousty nových lokací a zákoutí, které se budou postupně odemykat. Bojový systém by měl být vcelku stejný, jako býval v předešlých dílech, pouze získá Batman nové pohyby a možnost nových bojových taktik. Hra bude samozřejmě plná různých vedlejších úkolů, které se určitě vyplatí plnit. Všechny zatím dostupné obrázky a concept art si můžete prohlédnout zde. Titul je vyvíjen na Unreal Engine 3.

Akční titul Remember Me odehrávající se v budoucnosti (přesněji rok 2084 ve futuristické Paříži), který zaujal hlavně svým nápadem se čtením myšlenek ostaních a jejich možnému pozměnění, se již brzo dostane do obchodů. Od vývojářů jsme se tak dočkali videa, kde nám je oficiálně a jasně představeno, proti komu (nebo čemu) budeme ve hře bojovat. Video spustíte kliknutím na obrázek.

Far Cry 3: Blood Dragon je datadisk k Far Cry 3 ale ne jen ledajaký. Liší se snad absolutně vším a bude ve stylu stříleček z osmdesátých let. Barevný, překombinovaný, se spoustou zbraní a drsňáckýma hláškama. Hlavním hrdinou je Rex Colt, patřící do Cyber Commando Mark IV a v jeho kůži budeme zachraňovat vše, od dívek v nesnázích po celý svět. DLC by mělo vyjít 1. května, ale již se objevil hack, díky kterému si ho můžete na uPlay zahrát, ovšem odměnou vám bude samozřejmě zabanování účtu, takže spíše doporučuji se kochat na gameplay videích, jako například zde.

Když se vývojáři pokračování Dark Souls II nechali slyšet, že první díl byl nepřiměřeně obtížný pro hráče, a proto by chtěli v dalším pokračování obtížnosti trochu ulehčit, fanoušci titulu se báli, že se hra zbaví své výjimečnosti a její obtížnost, která byla pro mnohé hráče velkou výzvou, klesne na úroveň dnešních mainstreamových stříleček a RPG her. Včera však vyšlo dvanácti minutové video od IGN, které mnohé obavy uklidnilo. Gameplay s komentářem přímo ze hry vypadá moc dobře. Pokud Dark Souls neznáte, můžete lehce poznat první díl s Jackem, který zde pro vás již před časem přichystal vlastní video s komentářem a několika zajímavými poznatky. Na super CGI trailer z loňského roku se můžete podívat po kliknutí na obrázek.

Co vyšlo: Age of Empires 2: HD Edition (PC)

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s