Týdenní souhrn novinek #7

Posted: 21/03/2013 by Shial in Týdenní souhrn novinek
Tags: , , , , ,

Dnes je středa. Ano, určitě je dnes středa. Přece by se mi to nemohlo stát podruhé za sebou…

První starší novinkou je oficiální představení Battlefieldu 4, které je plánováno na 26.3 ale už nyní jsou nám postupně odkrývány různé střípky z traileru a náznaky, o čem hra pravděpodobně bude. Již podle prvního uniklého oficiálního obrázku je jasné, že Battlefield 4 bude velmi čerpat ze svého předchůdce a tak příliš velkou revoluci čekat nemůžeme. Rozhodně to zatím vypadá, že ve hře nám přibudou k Američanům a Rusům ještě Asiaté. Oficiální novinky, které se po prezentaci objeví zde určitě příště shrnu.

A máme tu další představení, tentokrát překvapivé oznámení dalšího pokračování Saints Row s číslovkou 4. Hned jsme dostali i nový trailer, který nám jasně ukazuje, že se k nám vrací hra ještě šílenější, než doposud (ono to snad opravdu jde?!). Příběh by měl navazovat na minulý díl, setkáme se s postavami, které známe a získáme různé nadpřirozené schopnosti…
Titul vyjde 20. srpna tohoto roku v Americe a o tři dny později i ve zbylých státech světa.

Služba Steam mimo úpravy horního hlavního menu taktéž spustil službu “early access” neboli možnosti přístupu k určitým hrám ještě ve vývoji a před vydáním. Některé hry si musíte koupit a některé si můžete stáhnout a podílet se na testování zdarma. V nabídce je i česká Arma III.

Nové Tomb Raider se na hráčském poli více než daří a tak nás tvůrci obdarovali delším videem, který je pohled na “alternativní” Laru, aneb jak mohla hra na začátku vypadat. Mohla bojovat s nadpřirozenými silami a tvory, mohla mít jako dítě za společníka a nebo jezdit na koni. Původně se taktéž měla jmenovat Tomb Raider: Ascension, ale pravděpodobně kvůli načasování s vydáním hry s podobným titulem (God of War: Ascension) a taky tomu, že nakonec se název tolik ke hře přece jen nehodil, nechali pouze tu hlavní část. Na video se můžete podívat zde.

Co vyšlo: God of War: Ascension (PS3), Sniper: Ghost Warrior 2 (Xbox 360, PS3, PC), StarCraft 2: Heart of the Swarm (PC).

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s