Týdenní souhrn novinek #5

Posted: 06/03/2013 by Shial in Příspěvky

Jako první a zároveň nejčerstvější novinkou je únik informací o tom, že se dočkáme nového a velmi očekávaného Thiefa! Dnes byly tyto informace i potvrzeny a mimo uniklých obrázků, které to celé provalily, jsme se dnes dozvěděli i něco málo o hře.
Vrací se nám starý známý Garrett a bude vybaven šikovným (momentálně módním) lukem a hákem, díky němuž bude moci šplhat po určitých zdech. Hlavní hrdina je přece jen zloděj a tak budete moci krást a následně si vydělávat prodejem ukradených věcí, případně si nějaké vzácné vystavit, jako trofeje. Pokud na něj zaútočí více než jeden nebo dva strážní, nebude v boji příliš úspěšný, protože mu jsou přirozenější spíše stíny a objekty, za které se může schovat a proplížit se kolem. Zadanou misi budete moci splnit různými způsoby. Garrett bude mít i tzv. “focus”, který mu bude napovídat (pokud bude zapnutý), kudy se vydat, co použít a co se může hodit. Thief by měl vyjít v příštím roce na next-gen konzole a PC.

O Kickstarterovém projektu na podporu vývoje hry Dreamfall: Chapters tady už padlo pár slov a mimo jiných, menších (ale stále zajímavých) aktualizací jsme dostali i první trailer, který nám ukazuje několik lokací ze hry samotné. Pokud jste stále nepřispěli, máte ještě možnost – projekt končí za 3 dny. Díky podpoře fanoušků bude hra obohacena o lokace, postavy a krátké příběhy, vznikne interaktivní komiks, který bude shrnovat příběhy předchozích dvou her, dostaneme vylepšený soundtrack a herní galerii a ještě více.

Metro: Last Light, pokračování populárního akčního Metra 2033, má nové datum vydání – 17. května. Po krachu THC má hru nyní na starosti firma Koch Media a vyjde na PC, PlayStation 3 a Xbox 360

Včera vyšlo poslední DLC pro Battlefield 3 s názvem End Game. Teda zatím pouze pro majitele účtu Premium na PlayStation 3. Za týden se ho dočkají i hráči na PC a na Xboxu. Vpravo se můžete podívat ještě na poslední trailer a pokud jste hráč na PC jako já, ještě jednou se na tento přídavek pěkně natěšit.

Co vyšlo: Tomb Raider

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s