Týdenní souhrn novinek #3

Posted: 20/02/2013 by Shial in Týdenní souhrn novinek
Tags: , , , ,

Kickstarterová kampaň studia Red Threads na hru Dreamfall Chapters byla úspěšně zaplacena a tak je již jisté, že se hry dočkáme, díky neustálému růstu darované částky i dalších bonusů. Jistá je již i verze hry na Linux a Macy. Byly odhaleny tzv. stretch goals – při dosažení určité částky budeme jako hráči odměněni určitým bonusem ve hře a mimo spousty dalších úžasných věcí je velmi zajímavá odměna za (snad téměř nereálnou) částku 2,000,000 dolarů – The Longest Journey Home. Může to být větší DLC? Další hra? Nebo nějaký nepředstavitelný upgrade? Rozhodně ale zní zajímavě. Vyšlo i video přímo od autorů projektu, kde ukazují už první záběry z vývoje hry, prostředí i interface. Pokud byste hru stále rádi podpořili a přispěli svou troškou například k odhalení tohoto tajemného cíle, můžete tak učinit zde. Kliknutím na obrázek spustíte video.

Velmi očekávaná akční hra The Last of Us na PlayStation se odložila s původně ohlášeného data vydání 7. května na datum nové – 14. června. Důvodem je to, že se studio Naughty Dog rozhodlo přeci jen trochu ještě více zapracovat na hře a vypustit pak do světa něco, s čím budou (a snad i hráči) opravdu spokojení. Hra zatím vypadá velmi dobře, potenciál má opravdu veliký, tak snad ho dokáží opravdu využít co nejvíce. Kliknutím na obrázek si můžete pustit trailer popisující příběh.

Vydání Bioshock: Infinite se nezadržitelně blíží a tak se objevuje čím dál více videí, která mají hráče správně naladit, nejlépe hned k předobjednávkám (a nejlépe hned k Songbird Edition. Když už, tak už, no ne?). Kromě mini série videí “Truth from Legend” stylově popisující a zkoumající “legendy” o létajícím městě Columbia včera taktéž vyšel nový trailer. Ukazuje nám nové záběry s hrdinkou Elizabeth, něco málo o ní a odhaluje jen tolik, abychom se ještě více pnuli napětím do data vydání, které je 26. března. A jako malinkou třešinkou na dortu je, že včera se na oficiálním blogu studia Irrational Games, že hra je oficiálně schválena Sony i Microsoftem a už putuje do továren se pěkně nechat lisovat na placky. Kliknutím na obrázek přehrajete video.

Nová detektivka Murdered: Soul Suspect od Square Enix je mimo dvou obrázků stále obklopena tajemstvím. Dnes na ni vyšla upoutávka v podobě krátkého teaseru, který nám toho ovšem o moc více neprozrazuje. Jediné, co o ní víme je, že vyjde během příštího roku a bude na Xbox, PlayStation i PC. Kliknutím na obrázek přehrajete video.

 

A na závěr upozorňuji, že dnes o půlnoci můžete živě sledovat PlayStation Meeting 2013 a odhalení nového PlayStation 4! Živý přenos můžete sledovat zde.

Advertisements

Zanechte komentář

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s